ingilizce grenmenin en ucuz yolu ucuz ingilizce eğitimi
cretsiz ingilizce seviye tespiti

ingilizce sorular


ingilizce sorular 1-Konuşma seviyem nasıl belirleniyor ?
ingilizce sorular
Konuşma seviyeniz, Amerikalı eğitmenlerimizin, sizi telefonunuzdan yaklaşık 5 dakika arayarak gerçeklestirdikleri seviye tespit konuşmaları  ile belirleniyor. Seviye tespitinde kağıt üzerinde herhangi bir test yapılmıyor.
ingilizce sorular 2-Dersler nasıl yapılıyor ?
ingilizce sorular Amerikalı eğitmenler tarafından, hafta içi hergun saat 09.00-19.00 arasında sececeğiniz 10 ya da 20 dakikalık bir dilimde, skype uzerinden konuşma yoluyla gerçekleşiyor.
ingilizce sorular
3-Aramaları ben mi yapıyorum ?
ingilizce sorular Hayır, aramalarımız Amerikadaki ofisimizde  bulunan egitmenlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
ingilizce sorular
4-Görüşmelerden dolayı telefon veya internet ücreti ödüyor muyum ? 
ingilizce sorular Hayır, yaptığınız görüşmelerden dolayı faturalarınıza herhangi bir bedel yansıtılmaz
ingilizce sorular 5- Eğitmenler nereden arıyorlar ?
ingilizce sorular Ucuz İngilizce  dil eğitim sistemi USA merkezlerindeki Amerikalı eğitmenlerini kullanarak hizmet vermektedir.
ingilizce sorular 6-Öğrenci sayfama nasıl giriyorum ?
ingilizce sorular Ucuzingilizce.com  anasayfasında, sağ üst köşede bulunan öğrenci girişi bölümüne tıklayarak, size atılan maildeki kullanıcı adı (öğrencinin bize bildirmiş olduğu
e-posta adresi) ve şifre ile öğrenci sayfanıza ulaşabilirsiniz.
ingilizce sorular 7- Derse nasıl hazırlanacağım?
ingilizce sorular Ögrenci sayfanızda karşınıza çıkan çalışma takviminde, ilgili gune tıklayarak açılan penceredeki kitapçığa göz atmanız gerekmektedir.
ingilizce sorular 8-Eğitmenle olan görüşmemi nereden dinleyeceğim.Yorum ları ile notlara nerden bakacağım?
ingilizce sorular Öğrenci sayfanızda ilgili güne tıklayarak açılan penceredeki bölümde, eğitmenle olan görüşmenizin ses kaydına ve eğitmeninizin sizinle ilgili değerlendirmelerine ulaşabileceksiniz.
ingilizce sorular 9-Herhangi bir istek,öneri ,şikayet yada talebimi nasıl ileteceğim?
ingilizce sorular Öğrenci sayfanızdaki submit a ticket bölümünden Türkçe olarak isteklerinizi yazabilirsiniz.Amerikadaki Türk destek ekibimiz isteklerinize cevap verecektir.
ingilizce sorular 10- Eğitmen yada saat değişikliği yapabiliyormuyum?
ingilizce sorular Evet. Eğitmenle yada saatle ilgili bi değişiklik isteğiniz varsa bunu ticket bölümünden uygun olduğunuz saat aralığını belirterek talep edebilirsiniz.
ingilizce sorular 11- O gün derse katılamayacaksam ne yapmam gerekir?
ingilizce sorular Öğrenci sayfanızdaki postpone class bölümünden ilgili tarih seçilip postpone butonu tıklanarak ders kapatılır ve otomatik olarak program bitiş tarihine 1 gün eklenir. 3 aylık pakette 6 adet ekletme hakkı bulunmaktadır.Bu işlemi ders saatinizden en az  2 saat önce yapmanız gerekmektedir.
ingilizce sorular 12- Kaydımı dondurabilir miyim ?
ingilizce sorular Bir (1) defaya mahsus olmak üzere en az 1 hafta en fazla 2 ay olmak üzere dersleri dondurabilirsiniz. Dondurma talepleriniz öğrenci sayfanızdaki ticket bölümünden yapılmaktadır.
ingilizce sorular 14- Eğitim devam ederken paket yükseltmesi yapabilir miyim ?
ingilizce sorular Evet. Paket yükseltmesi ,talebinize göre  yapılacak olan  hesaplamaya ilişkin fark  bedelini ödemeniz durumunda gerçekleştirilir. Paketin düşürülmesi istenir ise bu işlem mevcut paketin bitiminden sonra gerçekleştirilebilir.
ingilizce sorular 15- Program sonunda bir belge veriyormusunuz ?
ingilizce sorular

Evet. Sistemimizden en az 6 ay yararlanan öğrencilerimize katılım belgesi düzenliyoruz.
  Banka Hesap Bilgilerimiz | Kullanım Sözleşmesi | Gizlilik ve Güvenlik | Sıkça Sorulan Sorular | Tüketici Yasası | Garanti, İptal ve İade Koşulları | İngilizce öğreniyorum | İngilizce Pratik | İngilizce Konuşma Kursu | Online İngilizce
  © 2011 Ucuz İngilizce.Com İngilizce Eğitimi Tüm Hakları Saklıdır.
  ucuza ingilizce öğren